Stayfit! Moje ulubione aplikacje Health & Fitness

Dobrze wiem, że starania o bycie fit wymaga wiele wysiłku nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. Każdy z nas, kto postawił sobie za cel tzw. „stayfit” zastanawia się jak ten proces uprościć i sprawić by był bardziej przyjazny. Jak to zrobić?

Mając ustalony cel, aby dojść do niego możliwie najkrótszą i najzdrowszą drogą musimy śledzić, monitorować cały proces. Dziś dzięki postępowi technologicznemu, smartphone mogą wykonać dla nas wiele zadań w naszym codziennym życiu. Dlaczego więc nie wykorzystać ich, jako naszych osobistych instruktorów fitness czy po prostu trenerów zdrowego trybu życia?

Poniżej przedstawiam Wam pomocne aplikacje, które codziennie używam. Stayfit!

 1. Fitness Point

Fitness Point jest aplikacją, która informuje użytkownika o tym, jakie ćwiczenia są niezbędne w zależności od tego, jaki trening wybierzesz. Ogromnym plusem są tutoriale, pokazujące, w jaki sposób wykonać poprawnie ćwiczenie. Wybór jest ogromny! Z tą aplikacją rutyna Ci nie grozi! Do dzieła!

 fitnes pointfitnes point

 1. Cody

Razem zawsze raźniej. Ćwicząc z przyjaciółką lub widząc innych ludzi, którzy jak Ty mają ten sam cel czujesz się zmotywowana. Cody jest aplikacją, która umożliwia dołączenie do społeczności fitness, gdzie ludzie dzielą się nawzajem swoimi osiągnięciami, treningami, poradami. Możemy odkrywać nowe treningi, dzięki znajdujących się w aplikacji kompletnych tutorialii z pełnym opisem. Dlaczego to jest fajne? Ponieważ otrzymujesz ogromna dawkę motywacji. Użytkownicy Cody mogą komentować Twoje treningi i postępy. Postępy są pokazywane za pomocą osi czasu wypłonionej statystykami. Co może być bardziej motywujące?

cody3. Nike

Nike jest aplikacją zawierającą pełne treningi o określonym czasie trwania 15, 30 i 45 minut. Są to treningi pokazujące krok po kroku jak wykonywać dane ćwiczenie wraz z pełna instrukcją. Dlaczego to jest fajne? Ponieważ to Ty określasz ile czasu ma trwać trening, dostosowujesz program treningowy do swoich umiejętności. Możesz wybrać 4 tygodniowy program treningowy i ustalić własne cele fitness. Aplikacja pokazuje również dane statystyczne treningu takie jak ilość spalonych kalorii.

A ja kocham spalone kalorie, bo sumienie jest wtedy lżejsze:)nikr

FussyGirl-fitness_jezioro_glebokie-03

Masz jakaś swoją ulubioną app, którą polecił byś znajomym?

4 Comments
 • Kasia
  Marzec 20, 2015

  Zachęciła mnie ta apka Cody zaraz poszukam czy jest dostępna w google play 🙂

  • FussyGirl
   Marzec 30, 2015

   Polecam serdecznie! Koleżanka poleciła mi również ostatnio app Fitbit Flex! Bardzo intuicyjna, kolorowa, przydatna.

 • Natalia
  Marzec 27, 2015

  Ja polecam Fitbit Flex 😉 jest świetny. Teraz dostępny również w kilku designach: wersja sportowa, casual i elegancka.

  • FussyGirl
   Marzec 30, 2015

   Dziękuje za rekomendacje! Już ściagnełam app Fitbit Flex! Wygląda interesująco 🙂 Pozdrawiam serdecznie! Miłego tygodnia:)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *