A DAY IN THE LIFE OF MIRANDA KERR

Zabieram Cię w drogę do odkrywania samej siebie, byś mogła zobaczyć, jak niesamowita naprawdę jesteś. To nieprawda, że nie masz siły. Masz jej więcej, niż mogłabyś sobie wyobrazić! Zbyt często nie dostrzegamy szansy na zmianę swojego życia. Zbyt często myślimy o sobie w kategoriach tego, kim jesteśmy lub kim powinnyśmy być, a nie kim mogłybyśmy i chcemy być.

To twój wybór. Możesz zdecydować, by być odważną, dzielną, nie bać się podejmować ryzyko i dostrzegać wspaniałych ludzi wokół siebie. Odważ się marzyć i z radością oczekuj tego, co możliwe. I pamiętaj, że jedyne, co cię ogranicza, to twoje własne myśli. Tylko ty masz moc je zmienić. Zrób to, a zmienisz swój świat. Rozwiń skrzydła i leć!
Miranda Kerr

miranda kerr ksiazka

Miranda Kerr jest nie tylko oszałamiająco piękną modelką. Większość z nas kojarzy ją jako aniołka Victoria’ s Secret. Miranda Kerr to niezależna i silna  kobieta biznesu. Żyje ze ściśle określoną filozofią, która znajduje uzasadnienie zarówno dla ciała, zdrowia i ducha. W ostatnim czasie Miranda wydała kolejny poradnik motywacyjny: „Treasure Yourself: Power Thoughts for My Generation”. Jest to kolejna pozycja literaturowa, którą jestem zachwycona. Pomyślałam, aby rozpocząć dzień, dzieląc się z Wami filmem nagranym przez Mirandę o tym jak ona zaczyna swój dzień i dlaczego jest to tak ważne.

Dajcie się zainspirować!

1 Comment
  • Daria
    Czerwiec 17, 2015

    Załączony fragment to dla mnie ‚święte słowa’. Wielokrotnie słyszałam pozytywne opinię na temat książek Mirandy, czas chyba nabyć kolejną pozycję 🙂 Akurat kończę moją ostatnią lekturę, więc obędzie się bez paniki typu ‚aaaa nie mam co czytać!”.

    Pozdrawiam i życzę pozytywnego dnia! 🙂
    Daria

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *