TIRED, SWEATY BUT STILL WELL DRESSED – Sporty elegance

Every day I choose with huge attention my new outfit. I pick accessories, jewellery. Shelves in my closets are full of dresses, jeans and sweaters. Sometimes when I want to run or go to the gym or yoga I don’t have enough choice of casual clothes. Of course, successful workout is not our appearance, but we need to feel attractive. So I would like to introduce you to sample outfits. I should hope you could find something helpful for you and it helps you to feel comfortable during exercise. Here are some examples of sports styling for each of us.

Nieważne, co aktualnie robisz, jaka to jest czynność, czym są zajęte Twoje myśli. Ważne jest to, że chcesz czuć się w każdej sekundzie jak atrakcyjna kobieta. Kiedy czujemy się pewnie, atrakcyjnie, nawet ćwiczenia, aktywność fizyczna sprawia nam mniej bólu niż zwykle. Wiadomo, wygląd nie jest najważniejszy, liczy się efekt całościowy.

Uśmiecham się na samą myśl, jak tylko przypomnę sobie wyraz twarzy mojej sportowej towarzyszki w chwili, gdy powiedziałam jej, że jedziemy do Berlina na Nike Women’s 10 km. Jej mina mówiła wszystko – tzn. „ok podejmuje wyzwanie, ale ja musze się prezentować odpowiednio, idziemy na sportowe zakupy!”

Od tego czasu przeglądam sportowe inspiracje. Dla takich outfitów warto podjąć wyzwanie. 🙂

FSD_2014_FREISEINDESIGN_WeOwnTheNight_2014_Berlin-4
nike run 5 nike run 6 nike run 7 nike run 9 nike run berlin 1 nike run8

2 Comments
  • faithful reader
    Maj 30, 2015

    to kiedy idziemy do nike?

  • Lucas
    Czerwiec 4, 2015

    Pamiętaj Ewa – outfit jest ważny ale grunt to się dobrze bawić 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *