Spraw by Twoje dzisiejsze marzenia były odpowiedzią na jutrzejsze pytania. Recenzja #GIRLBOSS#SZEFOWA Sophia Amoruso

Spraw by Twoje dzisiejsze marzenia były odpowiedzią na jutrzejsze pytania. O tym jak być najlepszą wersją samej siebie? Zostań najseksowniejszym prezesem świata #GIRLBOSS#SZEFOWA. 

IMG_6217

Różowa okładka książki, tytuł zaczynający się od hashtag’u przykuwa uwagę, szczególnie kobiet a powinna również i mężczyzn. Dlaczego? Bo to nie jest kolejna książka o modzie dla kobiet, stylu bycia, czy życia. To jest książka, mówiąca prosto i dosadnie językiem naszego pokolenia, jak kierować swoim życiem, by osiągnąć sukces.

IMG_6200

Jeżeli poszukujesz drogi SUKCESU, jeżeli ona jest diabelsko kręta i ciągle spotykasz na niej malkontentów, to powinieneś być już w drodze do najbliższej księgarni, lub czekać na kuriera z paczką.

IMG_6198

Kim jest autor i po co to napisał?

#SZEFOWA to książka głęboko osobista, która napisana została przez 29 letnią Sophie Amoruso, młodą kobietę, która znalazła się na liście magazynu Forbes-milionerzy przed trzydziestką, oraz została uznana przez Portal Business Insider za najseksowniejszą prezes świata. Sophia Amoruso postanowiła opisać prostymi słowami swoje bogate doświadczenie w robieniu dużych pieniędzy, zarządzaniu w sposób prosty, który stał się jej sposobem na życie i życie 300 innych ludzi, którzy dla niej pracują.

IMG_6213

Dlaczego warto poświęcić czas na czytanie #SZEFOWA?

Szczerze? Ponieważ Sophia Amoruso wie o tym, że Ty również chcesz zostać szefem. Nie ważne czy swojego biznesu, działu HR w korporacji, czy działu bielizny damskiej w H&M. Ty po prostu chcesz być kreatywny, mieć wpływ na swoje życie, otrzymywać to, czego pragniesz, ponieważ potrafisz sobie na to zapracować. Panujesz nad swoim życiem i bierzesz za nie odpowiedzialność. Czasami łamiesz zasady, czasami postępujesz według nich, ale zawsze na własnych warunkach. Wiesz, do czego dążysz, ale najlepiej, żeby jeszcze po drodze do celu mieć niezła zabawę. Zadajesz mnóstwo pytań. Traktujesz życie poważnie, ale bez przesady. Chcesz zdobywać świat i tym samym go zmieniać. Podsumowując – jesteś twardzielką!

IMG_6192

 

Książka okrzyknięta bestsellerem, ale czy jest aż tak wyjątkowa? 

Tak! 20, 30 czy 60 latki na całym świecie łączy jedno – ludzie chcą prostego przekazu (wskazówek), co zrobiła 22 latka, jakich zasadom była wierna, kiedy tworzyła finansowe imperium nie biorąc ani centa kredytu. Może wydaje się to banalne, ponieważ napisano tony podręczników, książek o tym jak powinno się robić biznes (również w Internecie znajdziemy dosłownie wszystko), ale warto przeczytać jak to jest ZROBIĆ biznes, podkreślając, że poprzednim miejscem pracy Sophii Amoruso był Subway – stanowisko mistrza kanapkowego).

 IMG_6201

 #GIRLBOSS#SZEFOWA jest z rodzaju książek, które czytasz w jeden wieczór. Każdy nowy rozdział zaczyna się grafiką wraz z mottem, które motywuje przede wszystkim do myślenia. Spójrz poniżej!

IMG_6225

Nawet, gdy nie masz czasu na czytanie, bo masz sesje, bo dziecko lub mąż chce jeść, zachęcam do przeczytania #SZEFOWA – ponieważ zawsze lepiej, gdy jesteś bardzo zajęta, niż bardzo znudzona!

Enjoy

Xo FussyGirl

 

 

 

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *