ST. VALENTINE! 5 najlepszych par filmowych wszechczasów!

Z czym kojarzą Ci się walentynki? Dla mnie to seks w najlepszym wykonaniu, formie, zapachu i smaku! Seks skupia Wasze życie jak w soczewce. Co obejrzeć aby poczuć tą energie? Obejrzyj poniższe pozycje!(tak pozycje, ale filmowe, wiem jak to brzmi).

1. Carrie i Mr.Big (Sex and the City)

Ta najbardziej znana para, będąca pomieszaniem mody, stylu życia w Nowym Yorku i toksycznego związku. Wszystkie fashionistki (i nie tylko) wciąż marzą, aby mieć Mr Big w życiu… Ale przede wszystkim poczuć się jak Carrie w sukni ślubnej, innych sukienkach i nie tylko-generalnie poczuć się jak Carrie!

sex-and-the-city-photo-5441138e2b977

2. Edward and Vivian (Pretty Woman)

Według krytyków jeden z najbardziej popularnych filmów na świecie! Kojarzycie szeroki uśmiech Julii Roberts?  W tym filmie ona jest prostytutką w Hollywood a on jest bogatym biznesmenem. Początkowo smutna historia, która przeobraża się  w bajkę. Krok po kroku naiwna Vivian podbija suche serce Edwarda. W efekcie Edward przeobraża się w prawdziwego Księcia z Bajki.  Uwielbiam styl lat 90 przedstawiony w tym filmie.

pretty-woman_jewelry-box

3. Jack and Rose (Titanic)

Tu nie ma co pisać ani myśleć bo to „nie happy end”. Jedna z najsłynniejszych par. Tragizm tej historii podkreślają sprawy rodzinne, różnice społeczne i szaleństwa młodzieży. Pokazana miłość dzięki temu wydaje się niepowtarzalna.

jack-and-rose1

4. Emma Morley i Dexter Mayhew (Jeden dzień)

Dla mnie to pierwsze w kategorii „Najbardziej smutne filmy o miłości”.  Anne Hathaway w roli głównej i Jim Sturgess, który w filmie roztacza aurę wiecznego chłopca (mówimy o takich „Piotruś Pan”). Emma Morley i Dexter Mayhew poznają się w dość bezpośrednich okolicznościach-mają pójść ze sobą do łóżka. Ze zwierzęcych popędów nic nie wychodzi i choć być może to niezrozumiale–zostają parą przyjaciół na całe życie. Mniej więcej co roku, jednego dnia spotykają się  i analizują swoje życie. Ich światy są zupełnie różne, lecz to nie przeszkadza im trwać przy sobie… Jak skończy się ta historia? Polecam zaopatrzyć się w chusteczki higieniczne i dobre białe wino. Polecam!

one_day_xlg

 

5. Jacob Palmer i  Hannah Weaver (Kocha, lubi, szanuje)

Świetna komedia z wątkiem miłosnym. Ryan Gosling boski jak zawsze, Emma Stone śliczna. Dużo seksu, poczucia humoru i pięknych ludzi! Czyli to co kocham najbardziej! Cal Weaver jest facetem, który przechodzi tzw. kryzys wieku średniego. Z pomocą przychodzi mu młody, seksowny, mający powodzenie u kobiet i pieniądze, Jacob Palmer (te poczucie humoru…). Panowie zaprzyjaźniają się, mimo tego że różni ich wszystko. Pewnego dnia Jacob spotyka Hannah. Wbrew swoim regułom zakochuje się w niej. Dziwne sploty wydarzeń i zbiegi okoliczności sprawiają, że ta znajomość będzie nieco trudniejsza niż szybki seks. Nieoczekiwane spotkania odkryją przed głównymi bohaterami tajemnice. Najlepsza komedia romantyczna ever!

rayan

 

Ryan_Gosling_tylko_5469665

 

Słynne memy z Goslingiem tworzone są na podstawie filmu Kocha, lubi, szanuje.

A Ty na co masz ochotę?

Enjoy

Xo FussyGirl

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *